Свіжі новини
ГоловнаТоп-новиниЩоб проконтролювати чесне розслідування трагічної гибелі у лісі, до Олевська збираються Айдарівці

Щоб проконтролювати чесне розслідування трагічної гибелі у лісі, до Олевська збираються Айдарівці

Це обіцяє Svetik Olishevskaya:

Дівча загинуло за 25 грн…

Дівчина їхала до мами в лікарню (в Олевськ), але забула гроші.
Ціна питання 25грн!!!!
Запропонувала водію-маршрутчику свій телефон, в якості залогу, але скотина не взяв його, а силоміць висадив дівчину серед поля.
Де вона заблукала і замерзла насмерть… Дівчину знайшов батько, лісник…мертву.

Її звали Ірина Дворецька…

Сестра Ірини- була на майдані. З перших днів війни, воювала в складі добровольчого батальйону Айдар, де займалась загиблими і пропавшими безвісти.
Згодом отримала звання офіцера, поважний позивний “Дика” і продовжила службу в регулярній армії… була інструктором.

Хочу наголосити! Якщо, провладні структури Олевська, не зреагують на нелюдську смерть дитини, та не почнуть ЧЕСНЕ кримінальне провадження, то до Олевська з усіх регіонів України виїдуть Воїни Ато, Воїни з усіх партійних сил та її рідні Айдарівці.

Без жодної думки, дестабілізації ситуації в регіоні, але! за фактом, продвигання розслідування цієї справи та контролю над нею.

Прошу УСІХ моїх друзів, знайомих та не байдужих, взяти на контроль цю справу.
Водія всі знають.

Наразі 7 регіонів Айдару, виявили бажання виїхати до Олевську.
Завтра ця цифра подвоїться.

Щоб проконтролювати чесне розслідування трагічної гибелі у лісі, до Олевська збираються Айдарівці
Залиште свій коментар
Читайте також