Реклама
Свіжі новини
ГоловнаСпортУ Новограді-Волинському на карантин закрито перший навчальнй заклад

У Новограді-Волинському на карантин закрито перший навчальнй заклад

Нові й нові навчальні заклади Житомирщини зачиняються на карантин через високий рівень захворюваності на грип та ГРВІ.

Реклама

З 30 січня припинив роботу один з найбільших закладів шкільної освіти Новограда-Волинського – ліцей № 1 ім. Лесі Українки. Тут навчаються діти з усіх районів міста. Це перший навчальний заклад міста, який закрився на карантин через перевищення епідеміологічного порогу.

Ще кілька шкіл на порозі карантину, зокрема ЗОШ № 3, ЗОШ № 6, ЗОШ № 8.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама