Реклама
Свіжі новини
ГоловнаАфішаЧи бачить влада Малина з вікон своїх автівок неприбрані тротуари в місті?...

Чи бачить влада Малина з вікон своїх автівок неприбрані тротуари в місті? ФОТО

Чи прийме влада чи комунальні служби якісь міри?

Реклама

Це фото, наглядний приклад, як ми, МАЛИНЧАНИ, проходимо \’\’дорогою життя\’\’, перебираючись пішохідною дорожкою через міст р. Ірша / вона тут не винна, як і сам міст /. Ми вже всі знаємо / та і діти в дит садках /, що за міст керівництво міста не відповідає, А ЗА ПРИБИРАННЯ?! Дуже хотілось би, щоб керівництво міста і області, пройшлись по ньому пішки, а не з автівок, які за наші кошти і заправляють! – написав у соціальній мережі Фейсбук Viktor Sienik.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама