Реклама
Свіжі новини
ГоловнаАфішаУ житомирських школах з 18 лютого відновиться навчання після карантину

У житомирських школах з 18 лютого відновиться навчання після карантину

У Житомирі з 18 лютого відновлять навчальний процес у всіх закладах освіти, де з 30 січня був оголошений карантин.

Реклама

Під час засідання міської комісії ТЕБ і НС 14 лютого було прийнято рішення про відновлення навчання та скасування обмежувальних заходів у загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах та у закладах професійно-технічної освіти.

«На засіданні було прийнято рішення щодо відновлення освітнього процесу з 18 лютого. Карантинні заходи були введені вчасно, це дало позитивний результат», – розповіла начальник управління охорони здоров\’я Житомирської міської ради Марія Місюрова.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама