У Житомирі з 18 лютого відновлять навчальний процес у всіх закладах освіти, де з 30 січня був оголошений карантин.
Під час засідання міської комісії ТЕБ і НС 14 лютого було прийнято рішення про відновлення навчання та скасування обмежувальних заходів у загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах та у закладах професійно-технічної освіти.
«На засіданні було прийнято рішення щодо відновлення освітнього процесу з 18 лютого. Карантинні заходи були введені вчасно, це дало позитивний результат», – розповіла начальник управління охорони здоров\’я Житомирської міської ради Марія Місюрова.




