В одному з мікрорайонів Житомира деякі водії паркуються так, як вважають за потрібне.
Невтішну картину побачив Mykhailo Paliichuk:
“Ось така “краса” на дорозі залишилась після любителя запаркуватись “не так як всі”.
Як можна на стільки не поважати оточуючих людей! Невже це нормально? Європейська країна..” – зауважує автор на своїй сторінці у Фейсбук.




