Переможниця першого сезону шоу «Україна має талант» кримчанка Ксенія Симонова посіла третє місце на американському шоу талантів America’s Got Talent. Про перемогу вона повідомила на своїй сторінці в «Інстаграм».
Конкурс проходив в Паседені. Змагалися учасники з 40 країн. Суддями проекту були супермодель Хайді Клум, учасниця групи Spice Girls Мел Бі, засновник проекту Саймон Коуелл і комік Хоуі Мендел.
Раніше Ксенія вже демонструвала свої таланти, беручи участь в українському аналогу американського шоу – «Україна має талант» і стала фіналісткою у 2009 році. У США жінка виступала з тією ж програмою, з якою пройшла у фінал національного шоу.




