Чи зміг би керівник ЖЕКу прибрати таким інвентарем і скіль б то часу зайняло?
Дуже хочеться запитати начальника ЖЕКА №7 як може прибиральниця працювати таким інвентарем?????і за який час і яку площу можна підмести???І чому тоді говорити що люди не хочуть працювати???? – написала Світлана Новодворчук у групі Підслухано в Бердичеві.




