Реклама
Свіжі новини
ГоловнаАфішаЖитомирська Окружна виборча комісія провела перше засідання

Житомирська Окружна виборча комісія провела перше засідання

Сьогодні, 19 лютого, окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу № 62 (Житомир) у приміщенні міськради провела своє перше засідання.

Реклама

На засіданні були 26 членів ОВК, кворум зібрався. Члени комісії склали присяги та на порядку денному розглядали робочі питання.

На засіданні були присутні представники ЗМІ, міжнародні спостерігачі за виборами від ОБСЄ, представники громадських організацій.

З 20 лютого ОВК №62 працюватиме у робочому порядку. Адреса, за якою знаходиться ОВК №62: майдан С.П. Корольова (приміщення житомирської міської ради, 1-й поверх)

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама