Житомиряни взяли участь у чемпіонаті України з дзюдо серед кадетів до 18 років, яккий відбувся у Черкасах.
Найкращі результати на змаганнях показав Тимур Валєєв (ДЮСШ Авангард, тренери Кудряшова Т.А.Кудряшов І .А.), який виграв золото у своїй ваговій категорії. Також він виборов путівку на етап Кубку Європи з дзюдо.
Валерія Бірюченко (КУ КДЮСШ, тренер Вовнюк В. В.) завоювала бронзу, а Дарина Чугайнова (ДЮСШ №2, тренер Голуб В.Ю.) стала дев\’ятою.




