У Житомирі є абоненти, які протягом багатьох місяців та навіть років не сплачують за отримані ними послуги водопостачання та водовідведення. КП “Житомирводоканал” змушений застосовувати радикальні міри до них та обмежувати послуги водовідведення, – про це повідомляють в групі Комунальне підприємство “Житомирводоканал” у Фейсбук.
22.02 – вул. Київська, 17/1,19/2, 21, 23, 24, 27, 28, 36, 47, 57, 59, 61, 63;
25.02 – вул. Київська, 69, 73;
26.02 – вул. Вітрука, 10, 12, вул. Шевченка, 100, 102, 103, 105, 107.
Зверніть, будь ласка, увагу на те, що обмеження послуг водовідведення не матиме негативних наслідків для тих мешканців вищевказаних будинків, які вчасно розраховуються за спожиту воду.
Від каналізації будуть відключені окремі квартири боржників.




