Шість золотих та одна бронзова медалі – такі результати участі житомирських спортсменів у чемпіонаті міста Києва з кікбоксингу WАКО, який 22-24 лютого 2019 року відбувся у Києві.
Чемпіонами міста Києва 2019 року стали:
– Антонюк Євгеній, 2005 року народження, у ваговій категорії до 45 кг у розділі лоу-кік серед старших юнаків;
– Ліхіцький Артур, 2005 року народження, у ваговій категорії до 45 кг у розділі фул-контакт серед старших юнаків;
– Дикий Олексій, 2003 року народження, у ваговій категорії до 81 кг у розділі фул-контакт серед молодших юніорів;
– Андрійчук Микола, 2002 року народження, у ваговій категорії до 75 кг у розділі К-1 серед молодших юніорів;
– Мельник Артем, 2000 року народження, у ваговій категорії до 81 кг у розділі фул-контакт серед старших юніорів;
– Демчук Володимир, 1988 року народження, у ваговій категорії до 74 кг у розділі кік-лайт серед дорослих.
Срібну нагороду виборов Абрамович Роман, 2000 року народження, у ваговій категорії до 67 кг у розділі фул-контакт серед дорослих)
Наша команда змагалася під керівництвом Заслуженого тренера України Гопанчука Вячеслава.




