В редакцію сайту Житомир Online звернулась жителька району, яка вже три роки не може отримати свої власні гроші.
Так, добра жінка “позичила під розписку “ своїй знайомій велику суму грошей на розвиток бізнесу, які мали бути повернуті ще 27 січня 2016 року, проте часом на 27 лютого 2019 року ситуація незмінна.
На даний момент власниця магазину не виходить на контакт і гроші, за словами жінки, яка їх позичала, повертати відмовляється.
Постраждала сторона буде змушена звернутись до поліції.




