Реклама
Свіжі новини
ГоловнаУкраїнаУ Новограді за ліками можна простояти в черзі більше двох годин

У Новограді за ліками можна простояти в черзі більше двох годин

Не віриться, проте в нас час можна потрапити в чергу в аптеці на декілька годин.

Реклама

Звягельчанка Света Вовченко на своїй сторінці у Фейсбук розповідає:

“Добрий день усім!

Не можу не поділитись криком душі. Вже шостий рік доглядаємо за лежачим родичем після інсульту.

Реклама

Так от – щомісяця маємо право отримати ліки по безкоштовним рецептам. Щомісяця 1-го числа під 217 аптекою збирається сила-силенна людей, які хочуть отрииати свої ліки. Черга – чоловік 20-30, але сьогодні це було щось неймовірне! Черга була близько 50-70 чоловік.

Я особисто вистояла быльше 2 годин. Люди знервовані, тим більше, що більшість з них хворі…

Що це за знущання? Невже не можна налагодити цю систему? Повідомте людям КОМУ КОЛИ отримувати. Яка сума виділена.

Реклама

Питань багато до цієї бісової системи. Обуренню нема меж…

За кого ви нас тримаєте? Чому хворі, немічні люди мають так принижуватись? Увесь холл аптеки заповнений людьми.”

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама