В інфекційному відділенні ЦМЛ №1 майже завершилися роботи з реконструкції санітарно-технічних мереж та внутрішніх приміщень.
Тендер на проведення реконструкції інфекційного відділення ЦМЛ №1 у Житомирі був проведений в травні 2018 року. Проект фінансується за кошти місцевого бюджету.
На сьогоднішній день підрядною організацією ТОВ УК «Комфорт-Буд» виконано такі роботи:
-змуровано перегородки;
-укладено лінолеум та керамічну плитку на підлогу, встановлено плінтуси;
-змонтовані вікна та двері;
-завершено внутрішні опоряджувальні роботи а саме: обшито стелю стіни та укоси гіпсокартоном, пошпакльовано та пофарбовано, облицьовані стіни керамічною плиткою та встановлені поручні для інвалідів;
-зроблено ганки, пандуси та козирки над входом;
-виконані електромонтажні роботи;
-прокладені комунікації водопостачання та каналізації;
-встановлено водонагрівачі, сантехнічне приладдя, сушарки для рук та душові кабіни;
-замінено трубопроводи системи опалення та встанорвлено сучасні радіатори;
-змонтовано нову систему вентиляції;
-зроблена система пожежної сигналізації та виклична палатна сигналізація;проведено кабельне телебачення та телефон.




