То в чому ж різниця?
У нас в родині велике горе- померла молода донечка моєї племінниці.Поховали, вже дев\’ять днів…Прийшли в Нікольську церкву заказати Панахіду.Нам сказали: 30 гр. -це така собі, а як хочете кращу- платіть60 гр.!Хто пояснить в чому різниця?За 60- вона підніметься вище, а за 30 нижче? А як зовсім не заплатити, то що?Повернуть жити? – написала у соціальній мережі Фейсбук Верезумська Раїса.




