Можливо, краще в майбутньому брати продавцями в магазини роботів, адже обслуговувати вони зможуть компетентніше, ніж продавці в Бердичеві.
Ніколи не писала, але це необхідно …
Сьогодні склалась дуже неприємна ситуація в дитячому магазині “Все для Вас”…Подруга моєї бабусі купила вчора костюмчик, але так як хлопчик родився богатирем, і вона не знала, то потрібно було обміняти на більшенький… Прийшовши туди і пояснивши ситуацію продавець почала зразу з перших фраз кричати, чому бабуся не склала так як воно було(було воно в один раз, а бабуся склала в 2 рази), ну поки та неадекватна кричала, я це все слухала і мовчки робила виводи.. Коли я зробила зауваження та запитала чому вона так розмовляє, і що вона не має права в такому тоні говорити, то вона сказала, що я недостатньо доросла, щоб робити зауваження, ну і вході розмові показала на двері… Більш всього мене обурило, що вона сказала до бабусі “Мені, що вас у місце поцілувати?”, коли та сказала, що я не знала як скласти костюм, і принесла, ви краще знаєте як(потім стверджувала, що вона цього не говорила, вона навіть не контролює те, що говорить).. Костюм вона поміняла тільки тоді коли моя бабусі, після її криків і цих розмов сказала, що піде в “Захист прав споживачів”, та сказала йдіть і схопила костюм, і дала більший..Я їй пообіцяла, що я її прорекламую (Не магазин, бо він ні в чому не винен, а її). Виходячи вже з магазину, з якогось “перепугу” почала мене чи фоткати, чи знімати, сказала, що я буду “Звєзда” і тоже прорекламує…Загалом від цієї жіночки прям “тхне одним негативом”… І вчора подруга зайшла в те й же магазин, запитувала те ж щось, то та сиділа на своєму місці і “тикала” пальцями в інший кінець магазину і говорила “Вон там, ви що не бачите?”…Жінка-продавець яка там працює, взагалі знаходиться не на своєму місці, таких як вона потрібно ізолювати від суспільства… І дуже шкода всіх власників, які не знають, що в них працюють “о такі : ввічливі та компетентні продавці своєї справи”, через це і страждають магазини та бізнес… Я обіцяла дати рекламу, я її дала… (Сказала-зробила)…ДЯКУЮ ЗА УВАГУ – своє обурення виклала в соціальній мережі Фейсбук Алинка Куделина.




