Аспірантка біологічного факультету Львівського націаонального університету ім. Франка вистрибнула з вікна 3-го поверху.
У важкому стані госпіталізували в лікарню. Дівчина з Тернопільщини. Рідні та друзі збирають гроші на її лікування.
Усі шоковані вчинком дівчини, оскільки вона завжди була розумною, врівноваженою та привітною. Що стало причиною спроби самогубства – поки невідомо.
Однак, за декілька годин до того як вистрибнути з вікна, дівчина розмістила на своїй сторінці в соціальній мережі малюнок з надписом: “Ти назавжди у моєму серці”.




