Реклама
Свіжі новини
ГоловнаУ Житомирі 18 травня відбудеться Регіональний IT-чемпіонат "Золотий Байт"

У Житомирі 18 травня відбудеться Регіональний IT-чемпіонат \”Золотий Байт\”

Регіональний IT-чемпіонат “Золотий Байт” пройде 18 травня у Житомирі.

Реклама

Організатор заходу – Комп\’ютерна Академія ШАГ.

«”Золотий Байт”- це чудова нагода проявити свої здібності в різних IT-сферах: від стартап-челленджу до розробки ігор і навіть системного адміністрування. Участь у чемпіонаті – це обмін досвідом, можливість знайти нових друзів або навіть команду для реалізації свого проекту, отримати призи!», – повідомляють організатори.

У 2019 році організатори пропонують учасникам тему – IT\’s my ZT , напрямок – Smart City і номінації:

Реклама

1. Startup Challenge (конкурс програмних проектів);

2. Mobile Development (конкурс мобільних додатків);

3. Game Design (конкурс зі створення ігор);

Реклама

4. Character design (конкурс зі створення ігрових персонажів);

5. WEB-project (конкурс зі створення веб-проектів);

6. Short movie (конкурс зі створення короткометражні фільми);

7. Ютуб-канал;

8. Smart City (Безпека мого міста);

9. Рекламний дизайн та фірмовий стиль;

10. Оптимізація та автоматизація процесів у виробництві.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама