Регіональний IT-чемпіонат “Золотий Байт” пройде 18 травня у Житомирі.
Організатор заходу – Комп\’ютерна Академія ШАГ.
«”Золотий Байт”- це чудова нагода проявити свої здібності в різних IT-сферах: від стартап-челленджу до розробки ігор і навіть системного адміністрування. Участь у чемпіонаті – це обмін досвідом, можливість знайти нових друзів або навіть команду для реалізації свого проекту, отримати призи!», – повідомляють організатори.
У 2019 році організатори пропонують учасникам тему – IT\’s my ZT , напрямок – Smart City і номінації:
1. Startup Challenge (конкурс програмних проектів);
2. Mobile Development (конкурс мобільних додатків);
3. Game Design (конкурс зі створення ігор);
4. Character design (конкурс зі створення ігрових персонажів);
5. WEB-project (конкурс зі створення веб-проектів);
6. Short movie (конкурс зі створення короткометражні фільми);
7. Ютуб-канал;
8. Smart City (Безпека мого міста);
9. Рекламний дизайн та фірмовий стиль;
10. Оптимізація та автоматизація процесів у виробництві.




