Великдень вже скоро, а нагоди навчитись робити писанки не було?
Тоді вам до нас!
Разом ми зробимо писанку, яка буде милувати ваше око не лише на свята, а й цілий рік!
Поговоримо:
-Чому малюють яйця на Великдень;
-Та що означають ці кривульки на яйці.
УЧАСНИКОМ МОЖЕ СТАТИ будь-хто від 5 до 10 років у супроводі когось з батьків (техніка безпеки), а всім кому більше 10 рочків може приходити саменький і приводити своїх друзів чи родину:)
І не забудьте великодній настрій та по-можливості вишиванку
Чекаємо на вас!
Мерщій зголошуйся!
ВАЖЛИВО!!! місця обмежені, взяти участь можуть лише зареєстровані.




