У маршрутці №11 в житомирянки стався епілептичний напад через відмову у пільговому перевезенні.
Про це розповіли читачі.
За їх словами, жінка не знала, що перевізник з 1 квітня відмовився возити пільгові категорії населення, тож не взяла з собою коштів.
Після того, як водій повідомив житомирянку про те, що її посвідчення не дає можливості пільгового проїзду і вона повинна заплатити за проїзд, вона рознервувалася, після чого в неї стався епілептичний напад.
Після згаданої події водій зупинив транспортний засіб та викликав швидку.




