Реклама
Свіжі новини
ГоловнаАфішаУ Житомирі відбудеться заняття Школи щасливого батьківська

У Житомирі відбудеться заняття Школи щасливого батьківська

26 квітня о 18.00 в Сімейному хабі «Літо» міська молодіжна громадська організація «Християнська спілка молоді «ІМКФ» за підтримки управління у справах сім\’ї , молоді та спорту Житомирської міської ради організовують перше заняття Школи щасливого батьківства на тему “Стрес та його особливості. Діти, підлітки, дорослі”.

Реклама

Лекцію проводитиме лікар сімейної медицини, завідувач амбулаторним відділенням №4 “Мій лікар” Тарас Буланов.

Школа покликана відповісти на актуальні виклики і привернути увагу містян до питання формування здорових навичок в сучасних сім’ях. Теми занять:

1. Що таке стрес? Який він у дітей та у дорослих? Що з ним робити, щоб він не шкодив здоров\’ю?

Реклама

2. А чи вмієте ви надавати першу допомогу дітям у побуті ( дитина вдавилась і не дихає, наїлась/ напилась якоїсь гидоти, впала з висоти,має кровотечу внаслідок травми і т.п.). Вихователі / вчителі? Як зробити свій дім максимально безпечним для дитини?

3. Матусі, якщо після народження дитинки Ви ніяк не можете ” повернутись у форму”, не вистачає часу на спортзал та і на себе взагалі…якась халепа із харчуванням… ви нічого не встигаєте, а на серці сумно…

4. Якщо Ви не знаєте або хочете знати більше, що ж воно таке та вакцинація??? Для чого вона взагалі??? Чому вона необхідна? І чого стільки страшилок про неї розповідають?

Реклама

5. Як справитись із гарячкою у дитини? Коли можна не бігти до лікаря із захворівшою дитиною, а коли потрібно зараз і вже? Що воно таке оті чарівні ” противірусні” і чи потрібні вони? Чи можна дітям давати цукерки? Які саме і скільки?

Якщо все це , або якісь окремі теми вас зацікавили, ми вас запрошуємо! І будемо вам дуже раді! Приходити можна ( і навіть, потрібно ) разом із діточками!

Наші доповідачі :

1. Молодий, розумний , доказовий сімейний лікар Тарас Буланов ( клініка ” Мій лікар” м. Житомир )

2. Серйозний і досвічений лікар анестезіолог – реаніматолог дитячий Максим Морозько.

3. Красуня- матуся двох чарівних діточок, фітнес – тренер Тетяна Голубєва

4. Наш спеціальний гість – головний дитячий імунолог м. Києва Федір Лапій (це просто щастя нам всім)

5. Лікар – педіатр ФОП “Дитячий лікар”, мама трьох діточок Надія Жигалова.

Також у проекті беруть безпосередню участь:

1.Власниця масажного кабінету , майстриня з лікувального та естетичного масажу, мама двох діточок, Юлія Ковтонюк.

2. Президент YMСA Zhytomyr, мама двох синочків Анна Соколова.

Чекаємо на ВАС!!!

Участь у заходах БЕЗКОШТОВНА

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама