У рамках Тижня безпеки дорожнього руху патрульні поліцейські приєдналися до акції «Здай кров – врятуй життя!».
Мета цього проекту – здача донорської крові та плазми для хворих, яким необхідне швидше переливання крові.
Полісмени добровільно проявили ініціативу, оскільки зараз відбувається чимало дорожніх пригод, які завершуються лікарняним ліжком.
Поліцейські добре розуміють, як важливо, щоб у лікарнях були достатні запаси крові для порятунку людей.
Управління патрульної поліції в Житомирській області закликає усіх небайдужих громадян долучитися до акції, адже крапля крові може врятувати життя.




