• "Мертва зона" кандидата в депутати Ходака

Ось такий «успішний» господар...

• «Оппозиционная платформа – За жизнь» и «Европейская Солидарность» усилили свои позиции накануне выбо ...

По словам представителей исследовательского центра,...

Переможне дербі з бійкою у фіналі. Житомирське "Полісся" у Вінниці здолало "Ниву"
15 травня 2019
Надважливу перемогу здобув житомирський ФК "Полісся" у матчі 21 туру ІІ ліги ПФЛ. У Вінниці "жовто-зелені" обіграли "Ниву", програючи по ходу матчу, - про це повідомляють на сайті Спортивний Житомир.

В першому таймі вінничанам вдалося таки заштовхати у ворота гостей після подачі з кутового. Щоправда лише з третьої спроби. Першу подачу винесли зі штрафної, після другої - цілі не досяг удар головою, зате з третьої спроби Дугіенко проштовхнув таки м'яч у сітку - 1: 0.

Житомирянам вдалося відігратися на старті другого тайму. Арбітр зафіксував фол в штрафній і призначив пенальті, який реалізував Соломка - 1: 1. А вже в компенсовані хвилини все той же Соломка наважився на удар з-за меж штрафного майданчика. І після рикошету м'яч влетів у нижній кут воріт - 1:2.

Після матчу на полі виникла бійка. Вінницьким вболівальникам не сподобалися дії арбітру і вони вирішили наочно "пояснити" свою позицію. Дивіться відеозапис цього епізоду.

Завдяки вольовій перемозі "Полісся" обійшло "Ниву", піднявшись на третю сходинку турнірної таблиці групи А.

Нива (Вінниця) - Полісся (Житомир) - 1: 2