Реклама
Свіжі новини
ГоловнаТоп-новиниНа природничому факультеті ЖДУ імені Івана Франка відбувся бал хіміків-випускників. ФОТО

На природничому факультеті ЖДУ імені Івана Франка відбувся бал хіміків-випускників. ФОТО

Розпочалося святкування із флешмобу, де студенти знайомили перехожих з хімічним символом випускників-2019 – Р(фосфором).

Реклама

Студенти 1-3 курсів та викладачі кафедри хімії вітали випускників святковим концертом: читали вірші, співали, підводили підсумки навчального року, вручали відзнаки та нагороди.

Студенти-випускники дякували за отриманні знання та складали присягу хіміків.

На завершення студенти-випускники закружляли у святковому вальсі, загадали бажання та залишили спадок наступникам.

Реклама

Реклама

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама