Розпочалося святкування із флешмобу, де студенти знайомили перехожих з хімічним символом випускників-2019 – Р(фосфором).
Студенти 1-3 курсів та викладачі кафедри хімії вітали випускників святковим концертом: читали вірші, співали, підводили підсумки навчального року, вручали відзнаки та нагороди.
Студенти-випускники дякували за отриманні знання та складали присягу хіміків.
На завершення студенти-випускники закружляли у святковому вальсі, загадали бажання та залишили спадок наступникам.




