За словами начальника управління охорони здоров\’я Житомирської ОДА Миколи Суслика, із опіками госпіталізовано трьох людей.
Реклама
Двоє з них у вкрай важкому стані – у них діагностовано майже 90 відсотків опіків тіла.
За словами начальника управління охорони здоров\’я Житомирської ОДА Миколи Суслика, із опіками госпіталізовано трьох людей.
Двоє з них у вкрай важкому стані – у них діагностовано майже 90 відсотків опіків тіла.