У результаті сторашної ДТП від...

• Житомирський спортивний клуб карате-до
    Житомирський спортивний клуб карате-до "Додзьо" відсвяткував свій День народження. ФОТО

Клубу карате "Додзьо" виповнилося 7...

Житомирянина Руслана Маліновського визнали кращим футболістом чемпіонату Бельгії
22 травня 2019
Вболівальники визнали півзахисника Руслана Маліновського кращим гравцем «Генка» після завершення футбольного сезону в Бельгії. Про це повідомляє прес-служба клубу, який виграв чемпіонат.

«Наш півзахисник переміг в традиційному голосуванні і отримав приз - золоту бутсу. Срібну та бронзову нагороди вручили відповідно Мбваною Саматте і Себастьяну Деваесту», — повідомили у прес-службі.

У минулому сезоні Малиновський провів 51 поєдинок у футболці «синьо-білих», забивши 16 голів і зробивши 16 гольових передач.

Крім того, ще один футболіст з Житомирщини Олександр Зінченко в складі Манчестер Сіті виграв ще й Кубок Англії. У суботу, 18 травня, в фіналі Кубка Англії футболісти Хосепа Гвардіоли розгромив «Уотфорд», встановивши новий рекорд АПЛ.

На думку експертів, цей сезон для двох гравців збірної України, які виступають за кордоном, склався просто фантастично. Спочатку Олександр Зінченко став чемпіоном Англії в складі Манчестер Сіті, а 16 травня, чемпіоном Бельгії став Руслан Маліновський.