Журналіст та політтехнолог Тарас Березовець вважає це дуже поганим для українців знаком.
“Абсолютно ганебна історія в Рівному, де поліція затримала 16-тирічну дівчину і 20-ти річного юнака. Нагадаю, вони вийшли з плакатами за імпічмент новообраному «гаранту» Зеленському. Вершечок ідіотизму, що оскільки правопорушниця буда неповнолітня, на її матір ще й склали адмінпротокол за невиконання батьками обов\’язків щодо виховання дітей. Поліція потрактувала вихід двох підлітків як мітинг. Це прекрасно, я вважаю. У сусідній авторитарній Білорусі мітингом вважається зібрання трьох людей. Тож, навіть за мірками авторитарних країн двоє це менш ніж троє. Ми бачили кілька місяців тому, як дітей і підлітків «пакують» у Росії. Не уявляв, що таке побачу в Україні. Вважаю, що цих рівненських ідіотів, що затримали дітей, потрібно показово покарати. В іншому разі, це дуже небезпечний прецедент, відповідальність за яке повністю лягає на новообраного. На додаток фото, як дітей брутально затримують у путінській Росії.“




