Житомирський спортивний клуб карате-до "Додзьо" відсвяткував свій День народження. ФОТО

Клубу карате "Додзьо" виповнилося 7...

Житомирський ФК "Полісся" перемагає "Чайку" в заключному матчі сезону
26 травня 2019
У заключному матчі сезону, який відбувся 25 травня, житомирський ФК "Полісся" на виїзді обіграв борщагівську "Чайку".

Матч завершився з рахунком 3:1 на користь "жовто-зелених".

"Чайка" - "Полісся" - 1:3

Голи: Сухенко, 10 - Суханов, 6, 43; Савченко, 74.

Матч розпочався під диктовку "Полісся". Вже на третій хвилині матчу, залишивши в дурнях 3 захисників, Сергій Суханов відправив м"яч в дальній кут воріт і відкрив рахунок у матчі. Але вже перша серйозна атака господарів на ворота Олександра Литвиненка на сьомій хвилині завершилася взяттям воріт.

Плутанина в штрафному майданчику житомирської команди і м"яч вже заштовхує номер 19 - Сухенко Олександр. 10 хвилина і вже 1-1. Непоганий початок.

Наступні ж хвилини продовжувались атаками гостів, але нічим більшим це не завершувалось. Ситуацію на футбольному полі змінив все той же Сергій Суханов, зробивши дубль на 43 хвилину і забивши гол в роздягальню.

В другому таймі Олексій Савченко забив третій гол у ворота господарів. 3:1 - житомиряни переможно завершують сезон 2018/19. Але "Полісся" фінішує третім в групі в групі А, не отримавши путівку до І ліги.

Наступний сезон в ІІ ліз має стартувати вже в липні.