Житомирянка Олена Китиця виграла золото на Чемпіонаті України з гірського бігу (вгору-вниз), який нещодавно відбувся в місті Мукачеві на Закарпатті.
Легкоатлетка була не лише першою на дистанції 8 км, а й мала суттєву перевагу над суперницями.
За інформацією міської ради, спортсменка має всі шанси потрапити до збірної України.
Нинішні змагання були відбірковими перед Чемпіонатом Європи з гірського бігу, який відбудеться у місті Церметі (Швейцарія), та Чемпіонатом світу (м. Неукен, Аргентина).




