Реклама
Свіжі новини
ГоловнаБез категоріїЖитомирянка виграла золото на Чемпіонаті України з гірського бігу

Житомирянка виграла золото на Чемпіонаті України з гірського бігу

Житомирянка Олена Китиця виграла золото на Чемпіонаті України з гірського бігу (вгору-вниз), який нещодавно відбувся в місті Мукачеві на Закарпатті.

Реклама

Легкоатлетка була не лише першою на дистанції 8 км, а й мала суттєву перевагу над суперницями.

За інформацією міської ради, спортсменка має всі шанси потрапити до збірної України.

Нинішні змагання були відбірковими перед Чемпіонатом Європи з гірського бігу, який відбудеться у місті Церметі (Швейцарія), та Чемпіонатом світу (м. Неукен, Аргентина).

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама