Розенблядєй розенбляді звинувачують у зраді:
Суд за стирене бабло – аби жодне не втікло.
Всі з мандатами в кишені і не вперше на арені.
Ось, одягнута в Версаче, розенблядь чергова плаче,
Що її, невинну лядь, хочуть, суки, розстрілять.
А вона ж-бо (свідок – небо) піклувалась не про себе!
І гребла собі в кишеню завжди з думкою про Неню!
Ось вже інша розенблядь виповзає виступать:
«Ви займаєтесь баблом, а навкруг – такий облом…
Війни й горе на планеті… А імпічмент де Канхветі?
Поки скрізь у світі зло, нас судити – западло!».
А тим часом – черга в стаді для нової розенбляді:
«Ви не те назвали злом, схоже, вам подумать – в лом,
Той, хто каже: «Красти – зло», – ось хто істинне мурло!
НАС судити за бабло?! – нападе ж тоді Х@йло»!
Все, дискусії скінчились – розенбляді притомились,
Ось і вирок: «Розенблядь холостими розстрілять!».
Розстріляли, посміялись, із розстріляним обнялись,
І уся ця розенблядь в ресторан пішла гулять…
Не дивуйтесь, тьоті й дяді, ні корупції ні зраді,
Поки в нас в Верховній Раді розенблядь на розенбляді.
Якщо будем вибирати в Раду різну розенблядь,
Від нащадків нам чекати лиш презирства і проклять.




