Реклама
Свіжі новини
ГоловнаУкраїнаЖитомиряни просять демонтувати «Клєтку» у парку, яка стала пристанищем для наркоманів

Житомиряни просять демонтувати «Клєтку» у парку, яка стала пристанищем для наркоманів

Житомиряни просять міськраду демонтувати літній танцмайданчик, який знаходиться у міському парку культури та відпочинку. Мовляв, там збираються люди, які вживають наркотики та алкоголь. Відповідну електронну петицію оприлюднили 23 липня.

Реклама

«Вважаю за необхідне демонтувати (знести) споруду в лівій частині Шодуарівського парку, яку в народі називають «клєтка», оскільки це місце збору п’яниць та наркоманів, поліція туди не заїжджає, а гуляти з дитиною там страшно», – написала авторка колективного звернення Людмила Котюк.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама