Житомиряни просять міськраду демонтувати літній танцмайданчик, який знаходиться у міському парку культури та відпочинку. Мовляв, там збираються люди, які вживають наркотики та алкоголь. Відповідну електронну петицію оприлюднили 23 липня.
«Вважаю за необхідне демонтувати (знести) споруду в лівій частині Шодуарівського парку, яку в народі називають «клєтка», оскільки це місце збору п’яниць та наркоманів, поліція туди не заїжджає, а гуляти з дитиною там страшно», – написала авторка колективного звернення Людмила Котюк.
Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.




