Про це розповідають в групі ПІДСЛУХАНО КОРОСТЕНЬ у Фейсбук:
“Сьогодні, в магазині ” М\’ясо”, що біля базару була куплена ця “краса”.
На жаль, не можу передати запаху, він жахливий.
Так як купляла дитина, то ось таке маємо, що відкривши холодильник неможливо дихати, ще й вимочене у хлорці. Це жах …
Будьте уважні , перевіряйте,що купляєте в цьому магазині. Це вже не вперше і зверніть увагу на чек ні адреси, ні назви магазину. “
Коростенці скаржаться, що знають цей магазин саме через неякісну продукцію, і нічого там не купують. Коментують, що навіть поруч з магазином неприємно пахне.




