Реклама
Свіжі новини
ГоловнаБез категоріїНа Житомирщині очікуються дощі, грози та шквали

На Житомирщині очікуються дощі, грози та шквали

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру 13-14 серпня у зв\’язку з переміщенням активного атмосферного фронту із Центральної Європи у західних, північних та Вінницьких областях очікуються грози, подекуди град та шквали 15-20 м/с (І рівень небезпечності – помаранчевий).

Реклама

До речі, в Житомирському обласному центрі з гідрометеорології також попереджають про короткочасні та місцями значні дощі, грози, шквали 18-22 м/с.

Зважаючи на ускладнення погодних умов, управління цивільного захисту населення облдержадміністрації закликає громадян проявляти максимальну обережність, особливо під час перебування на вулиці. Не ходіть під розлогими деревами, рекламними щитами та біля будівель, конструкції яких може зірвати шквальним вітром.

Під час грози уникайте відкритої місцевості та водойм. Не ховайтесь під одинокими та високими деревами, у них може влучити блискавка.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама