Новоград-Волинська міська рада продасть з аукціону приміщення шкірно-венерологічного диспансера.
Проєкт рішення сесії про створення аукціонної комісії оприлюднили на сайті мерії, – повідомляє vgolos.zt.
Рішення про приватизацію диспансеру шляхом продажу з аукціону прийняли ще 25 липня. У тому ж рішенні йдеться про продаж наркологічного диспансера. Обидва приміщення знаходяться за однією адресою. Загальна площа обох об’єктів становить понад 300 квадратних метрів.
Приміщення диспансерів перебувають на балансі Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об’єднання.
Станом на 13 серпня оголошення про продаж приміщень на сайті «Prozorro.Sale» відсутні.




