43-річний житомирянин, замах на вбивство...

У Малині пройшов фестиваль з риболовлі Malin boat fest 2019

19-08-2019
17 серпня на території Малинського водосховища відбувся фестиваль Malin boat fest 2019.

У ньому прийняли участь 23 команди з Житомирщини та м. Київ. Умовою змагань з рибної ловлі було виловити найдовшу рибу.

Перемогу отримала команда з Києва під назвою "Мигалки - 2". Довжина виловленої ними риби склала 527 см. Переважно це були судаки та окуні.

Друге місце посіли малинчани - команда "Fish Hanter". Змогли спіймати 326,5 см (окунь).

Третє місце зайняла також малинська команда "Касперський". Загальна довжина виловленої риби склала 190 см (судак, окунь, щука).
Найбільшою трофеєм на даному фестивалі стала щука, загальною довжиною 67 см та вагою майже 3 кг. Загалом під час даного дійства було виловлено та відпущено назад у природнє середовище 2 232 см риби.

Після завершення змагань переможців та призерів нагородили грамотами, медалями та пам’ятними кубками. Метою проведення змагань стало підвищення спортивної майстерності й удосконалення техніки володіння спортивним знаряддям, популяризація риболовного спорту, пропаганда фізичної культури та спорту, здорового способу життя та активного відпочинку на природі, патріотичне виховання молоді та підняття національної гідності, залучення населення до здорового стилю життя.

Сподіваємся, що Malin boat fest стане традиційним і з кожним роком кількість команд буде збільшуватись!