Реклама
Свіжі новини
ГоловнаПолітикаЖИТОМИРСЬКА КАНОЇСТКА АНАСТАСІЯ ЧЕТВЕРІКОВА ЗДОБУЛА ЛІЦЕНЗІЮ НА ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ

ЖИТОМИРСЬКА КАНОЇСТКА АНАСТАСІЯ ЧЕТВЕРІКОВА ЗДОБУЛА ЛІЦЕНЗІЮ НА ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ

В парі з Людимлою Лузан Анастасія фінішувала сьомою в «каное-двійці, 500» (2.08,76 при зустрічному вітрі) на чемпіонаті світу в угорському Сегеді та забезпечили Україні участь в цьому виді програми на Іграх в Токіо-2020.

Реклама

Раніше на цих же змаганнях Анастасія Четверікова виграла бронзу в каное-одиночці виграла бронзу в каное-одиночці на дистанції 500 метрів.

Нагадаємо, що жіноче каное вперше буде представлено на Олімпійських іграх. Вітаємо спортсменок та тренерів, які брали участь в їхній підготовці!

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама