Збірна Житомирщини взяла участь у чемпіонаті України серед чоловіків і жінок зі спортивного й бойового самбо, який відбувся в Чорноморську, Одеської області. Змагання зібрали понад 300 спортсменів із 20 регіонів.
Наші спортсмени здобули чотири срібні і одну бронзову медалі.
Наші призери:
2 місце
– Бірюченко Валерія
– Кратюк Вероніка
– Добрянський Віталій
– Добрянський Віталій (бойове самбо)
3 місце – Семенченко Дмитро
Вітаємо спортсменів та їх тренерів – Кумечко О М., Вовнюк В.В., Голуб В.Ю.




