Реклама
Свіжі новини
ГоловнаУкраїнаЖИТОМИРЯНИ ВИГРАЛИ МЕДАЛІ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО ТА БОЙОВОГО САМБО

ЖИТОМИРЯНИ ВИГРАЛИ МЕДАЛІ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО ТА БОЙОВОГО САМБО

Збірна Житомирщини взяла участь у чемпіонаті України серед чоловіків і жінок зі спортивного й бойового самбо, який відбувся в Чорноморську, Одеської області. Змагання зібрали понад 300 спортсменів із 20 регіонів.

Реклама

Наші спортсмени здобули чотири срібні і одну бронзову медалі.

Наші призери:

2 місце
– Бірюченко Валерія
– Кратюк Вероніка
– Добрянський Віталій
– Добрянський Віталій (бойове самбо)

Реклама

3 місцеСеменченко Дмитро

Вітаємо спортсменів та їх тренерів – Кумечко О М., Вовнюк В.В., Голуб В.Ю.

Реклама
Читайте також
Передплата тижневика Субота
Реклама