Коростенське відділення АТ «Житомиргаз» повідомило про пошкодження газопроводу низького тиску у селі Гулянка через ДПТ.
Без газопостачання залишилось 157 абонентів.
При прибутті на місце аварії співробітники АТ «Житомиргаз» виявили, що водій залишив автомобіль не включивши ручні гальма і транспортний засіб почав рухатись. Внаслідок були пошкоджені газопровід низького тиску, опори та кріплення газопроводу. На місце події викликали поліцію.
Аварійна служба якнайшвидше працює над ліквідацією пошкоджень. Після закінчення робіт буде проводитися контрольне опресування.
Просимо не перешкоджати нашим працівникам у доступі до газових приладів, аби безпечно та в повній мірі було відновлено газопостачання.




