Від пожеж продовжує потерпати приватний житловий сектор. Так, 6 жовтня із 5 пожеж, що сталися, у трьох випадках горіли житлові будинки.
У смт Першотравенськ Баранівського району виникла пожежа в дерев\’яному житловому будинку. Під час пожежі врятовано власника оселі, 1958 року народження, якого з опіками госпіталізовано до районної лікарні. Вогонь спопелив будинок.
Цього ж дня загорілася житлова будівля і в с. Пилипо-Кошара Романівського району. Вогнем знищено телевізор, пошкоджено стіни, а в м. Бердичеві виникла пожежа в 2-х кімнатній квартирі 5-ти поверхового житлового будинку – згоріли меблі та речі домашнього вжитку.
Саме через нехтування правилами пожежної безпеки майже щодня горять оселі громадян.
Тому управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації радить:
– не перевантажуйте електромережу та стежте за справністю електропроводки;
– не використовуйте саморобні обігрівачі; поводьтеся обережно з пічним опаленням;
– не куріть у ліжку.




