У понеділок, 4 листопада, в Житомирі стартує XIX-й чемпіонат України з міні-футболу серед аматорських команд енергокомпаній. Цього разу у Чемпіонаті України прийматимуть участь 15 команд, серед них багато постійних учасників, але є й нові.
Нагадаймо, що останні роки саме житомиряни є володарями Кубку – наша «Енергія» є 4 кратним чемпіоном цих змагань.
Урочисте відкриття чемпіонату відбудеться 4 листопада 2019 року у залі Телецентру о 18-00.
Чемпіонат проходитиме у СК “Динамо” з 5 по 8 листопада.




