У Житомирі нещодавно почали встановлювати камери фіксації порушень автомобілями дорожнього руху та швидкісного режиму.
Такі камери у Житомирі вже встановлення під київським мостом в районі залізничного вокзалу.
За задумкою, кожна така камера складається зі спеціального радара-детектора, “розумної” камери та електроніки. Прилад автоматично фіксує автіки, які перевищили швидкість, а потім сам формує квитанцію з правопорушення.
Наразі, схоже, що камери знаходяться в тестовому режимі.
Раніше на цьому місці камер не було.
Житомирські водії кажуть, що спалах сильно осліплює, особливо в нічний час.




