Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Убийство Павла Шеремета и культ величия арийской расы
Убийство Павла Шеремета и культ величия арийской расы

Накануне состоялся брифинг, на котором...

 • Убийство Павла Шеремета и культ величия арийской расы
  Убийство Павла Шеремета и культ величия арийской расы

  Накануне состоялся брифинг, на котором...

 • Зеленский - как кот, который катается на гирляндах новогодней елки
  Зеленский - как кот, который катается на гирляндах новогодней елки

  Он хватается за все сразу,...

 • Бійці КОРДу Житомирщини в одному з сіл Київської області затримали осіб, які напали на будинок підпр ...
  Бійці КОРДу Житомирщини в одному з сіл Київської області затримали осіб, які напали на будинок підпр ...

  Усі вони непрацюючі раніше судимі...

 • Не верю
  Не верю

  Шеремет - не сакральная жертва,...

Новини
ЮРІЙ ПАВЛЕНКО: УКРАЇНЦІ НЕ ПІДТРИМУЮТЬ ПРОДАЖ ЗЕМЛІ!
ЮРІЙ ПАВЛЕНКО: УКРАЇНЦІ НЕ ПІДТРИМУЮТЬ ПРОДАЖ ЗЕМЛІ!
13 листопада 2019
На цьому наголосив народний депутат України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій ПАВЛЕНКО, коментуючи прийнятий у першому читанні законопроект про ринок землі в Україні.

Проект закону був поданий президентською партією «Слуга народу» й підтриманий 240 народними обранцями. Водночас, він несе загрозу, адже сьогодні країна не готова до відкриття ринку землі, зауважив Юрій ПАВЛЕНКО.

«Насамперед в Україні відсутні законодавчі передумови запуску ринку сільськогосподарських земель. А відкривати ринок всліпу, даючи право його учасникам самостійно регулювати правила обігу і використання земель — вкрай безвідповідально. Якщо звернутися до досвіду європейських країн, то ми побачимо, що повноцінному відкриттю ринку землі там передував перехідний період з досить жорсткими обмеженнями по відношенню до монополістів та покупців-нерезидентів. У проекті нинішньої української влади перехідний період не передбачений. Що це означає? По-перше, не вдасться уникнути концентрації земельних ресурсів в одних руках, а дрібні фермери не мають ресурсу, аби конкурувати. Так, максимальний розмір ділянки, що може бути у приватній власності однієї людини — 0,5% від загальнодержавного банку, тобто близько 213 тис. га. Крім того, не має обмежень щодо оренди. По-друге, іноземці, створивши українську юридичну особу у якості нерезидента, або просто будучи її кінцевим бенефіціаром, зможуть купувати українські землі сільськогосподарського призначення відразу з моменту відкриття ринку», — пояснює парламентар.

За словами Юрія ПАВЛЕНКА, існує ще й ряд невирішених технічних та економічних питань, котрі стануть небезпечними підводними рифами земельного ринку.

«Перш ніж знімати мораторій на продаж землі, «слугам народу» варто було подбати про державний земельний кадастр, не повністю сформований та не очищений від дубляжів, провести справедливу оцінку землі, вирішити проблему аграрного рейдерства. Сформувати довгострокову та дієву державну політику, спрямовану на розвиток сільського господарства в цілому та дрібного і середнього фермерства зокрема», — зазначає народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Водночас, головним критерієм оцінки проекту закону про ринок землі та саме тією причиною, яка мала б змусити владу відступитися від задуманого хибного кроку, є думка українців.

«Українці не підтримують продаж землі! За даними соціологічних досліджень, введення ринку землі підтримує близько третини українців, в той час як проти цього — мінімум половина опитаних респондентів, а дві третіх вважають, що це питання має вирішуватися на всеукраїнському референдумі. Позицію більшості українців й надалі відстоюватиме ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ! Ми поважаємо волю народу та продовжимо боротьбу за інтереси простих людей, в першу чергу — 13 мільйонів мешканців сільської місцевості», — підсумував Юрій ПАВЛЕНКО.

ЮРІЙ ПАВЛЕНКО: УКРАЇНЦІ НЕ ПІДТРИМУЮТЬ ПРОДАЖ ЗЕМЛІ!

На головну сторінку

«    Листопад 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Новини