Премію за третій квартал 2019 року в розмірі визначених відсотків до трьох посадових окладів отримають керівники 12 комунальних підприємств.
Розпорядження про преміювання мер Житомира Сергій Сухомлин підписав 19 листопада.
Максимальний розмір премії (30%) отримають: директор КП «Парк» Ігор Леонченко, директор КП «Футбольний клуб «Полісся» Володимир Загурський, начальник КП «Інспекція з благоустрою м.Житомира» Юрій Юзвинський, директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін, директор КП «Об’єднання дирекція кінотеатрів міста» Інна Сергійчук, завідувач КП «Аптека №127» Владислав Козловський, директор КП «Профілактика» Олена Вербич. Найменша премія (21%) у директора КП «Міський інформаційний центр» Олександра Климчука.




