До редакції сайту “Житомир-онлайн” звернулися стурбовані меншканці смт.Ємільчино, які і розповіли цю майже трагічну ситуацію.
Місцева мешканка розповіла, що всі стурбовані та переживають за лебедів, яких вони нарахували 50, а можливо і більше.
“З кожним днем річка замерзає і лебедям залишається все менше і менше місця. Скоро вони опиняться у льодяній пастці” – розповідає містянка.
Тому сайт “Житомир-онлайн” звертається та закликає управління ДСНС у Житомирській області порятувати лебедів, які опинилися на межі смерті!




