Реклама
Свіжі новини
ГоловнаУкраїнаСиноптик розповіла, якою буде погода наступного тижня

Синоптик розповіла, якою буде погода наступного тижня

В Україні наступного тижня очікується сніг та ожеледь

Реклама

Погода в Україні з наступного тижня почнеться снігом і ожеледдю. Про це повідомляє синоптик Наталія Діденко на своїй сторінці в Facebook.

За даними синоптика, “перший грудневий тиждень почнеться в Україні справжніми зимовими явищами – снігом і ожеледдю”.

Так, 2 грудня сніг почнеться в західних областях, ближче до вечора понеділка сніг пошириться на схід, в Вінницьку, Житомирську, Кіровоградську, Черкаську область і Київську. На решті території завтра поки буде без опадів.

Реклама

Температура повітря протягом дня коливатиметься в Україні від -2 до +2, на крайньому півдні від +4 до +6 градусів.

У Києві завтра ще без опадів, проте ввечері є ймовірність мокрого снігу та снігу. Температура повітря протягом дня понеділка близько 0, ввечері похолодає до -3 градусів.

Реклама
Читайте також
Реклама