Сьогодні близько 9:20 год у Житомирі, на перехресті вулиць Ольжича та Перемоги зупинився через поломку тролейбус, чим суттєво ускладнив рух транспортних засобів на даній дорожній ділянці, адже зупинився він посеред перехрестя.
Опісля появи ремонтної бригади, тролейбус вже за пів години (о 9:50 год) відновив свій рух та поїхав згідно свого маршруту далі, звільнивши перехрестя.
“Житомир – Онлайн” настійливо звертається до начальника ТТУ – Андрія Нечуйвітра, організувати більш якісну перевірку транспортних засобів, перед тим, як вони виходять на лінію!




