Свіжі новини
ГоловнаТоп-новиниПлатіжка за грудень може бути вже нижча на 30%, - Гончарук

Платіжка за грудень може бути вже нижча на 30%, – Гончарук

Кабінет міністрів ухвалив рішення, яке дозволяє зменшити суму в платіжці за тепло до 30%.

Про це повідомив прем\’єр-міністр України Олексій Гончарук на своєму Telegram-каналі, – пиши РБК-Україна.

Гончарук зазначив, що з 24 грудня теплопостачальники можуть перерахувати платіжки.

“За нашими розрахунками, платіжка за грудень може бути вже нижча на 30%. Усі відповідні інструменти ми надали місцевій владі”, – написав він.

Зокрема, президент України Володимир Зеленський сьогодні на засіданні Ради розвитку громад і територій заявив, що платіжки не повинні бути для людей вироком.

“Нам постійно всі говорять, що комунальні послуги це товар, за який треба платити справедливу ціну, що не можна втручатися в роботу регулятора. Ми все це все добре розуміємо, але є “але”. Не може “платіжка” за комуналку бути для людини вироком, і не може людина віддавати 50%, 60%, а є випадки, коли віддає за це 70% своєї заробітної плати “, – заявив Зеленський.

Платіжка за грудень може бути вже нижча на 30%, - Гончарук

Читайте також