Комитет избирателей Украины: В партии "Слуга народа" официально не работает ни один работник

• ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ ЖИТОМИРЩИНИ ВИМАГАЄ ВКЛЮЧИТИ МІСЬКУ ЛІКАРНЮ № 2 ДО ПЕРЕЛІКУ ОПОРНИХ  ...
    ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ ЖИТОМИРЩИНИ ВИМАГАЄ ВКЛЮЧИТИ МІСЬКУ ЛІКАРНЮ № 2 ДО ПЕРЕЛІКУ ОПОРНИХ ...

Опорний заклад охорони здоров’я має...

• ДТП на переході зупинки
    ДТП на переході зупинки "Баба Іра" у Житомирі! ФОТО

На щастя минулось без жертв,...

Спортсмени з Андрушівки виграли чемпіонат Житомирщини з греко-римської боротьби в командному заліку
20 січня 2020
Команда з Андрушівки виграла чемпіонат Житомирської області з греко-римської боротьби, який 17-18 січня 2020 року відбувся у приміщенні Житомирської ДЮСШ з боротьби. Другими в командному заліку стали господарі - житомиряни, а замикають трійку лідерів борці з Чуднова.

Про це повідомляє Асоціація спортивної боротьби Житомирської області

Загалом за титул чемпіона області змагалися більше 80 спортсменів з Житомира і Житомирського району, Романівського району, Олевського району, Андрушівки та Чуднова.

Змагання стали відбірковим етапом на чемпіонат України, який стартує у березні в столиці України.