У Житомирі по вулиці Бориса Тена в аварійному стані знаходяться трамвайні колії.
У цьому переконаний Денис Карбовський, який опублікував відповідну інформацію на сайті “Відкрите місто”.
“Трамвайні колії в аварійному стані. При переїзді цієї ділянки колії просідають. Від чого йде неймовірна вібрація на сусідні будинки, від чого йде руйнування (тріщини) та деформації в середині та зовні”, – написав місцевий мешканець.
У міській раді зазначили, що звернення житомирянина щодо аварійного стану колій передали до ТТУ.





