У Бердичеві двоє хлопців напали на таксиста, побили та хотіли викрасти автомобіль.
Про це на Фейсбук написала Ольга Новаківська.
“На мого чоловіка, який працює в таксі, сьогодні ввечері скоєно напад, двоє хлопців, яких він віз витягнули з машини, жорстоко побили кинули на заднє сидіння машини, і спробували викрасти авто. Били на дорозі по вулиці Короленка. Машина сріблястий ланос, час 21.00. Люди, хто що бачив, прошу відгукнутися. Будь ласка. 0983751626”, – написала жінка.




